Filtrowanie wg:

Pojemność akumulatora [Ah]

Pojemność akumulatora [Ah]

Moc ciągła [W]

Moc ciągła [W]

Moc maksymalna [W]

Moc maksymalna [W]

Waga [kg]

Waga [kg]

  • Płatności - Przelewy 24

    Płatności - Przelewy 24
Banki energii
Banki energii Jackery Explorer

Banki energii

Żyjesz na własnych warunkach, korzystasz z technologii, aby wyruszyć w teren i pozostać w kontakcie ze światem. Wymaga to dużej mocy. Jako pionier w branży, Jackery zrozumiał, że mobilność w naszym życiu wymaga przenośnych źródeł energii, abyś mógł kontynuować pracę, nawet gdy nie będziesz miał z sieci.

Innowacje Jackery i ulepszona technologia to jedyny sposób na zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na energię na zewnątrz. Nasza najnowsza oferta, Jackery Explorer, została zaprojektowana w celu zapewnienia zasilania w każdym miejscu. Przenośna elektrownia na energię słoneczną poprawia mobilność i życie na zewnątrz. Teraz masz energię i moc, aby iść tam, gdzie chcesz być.

Moc do pomocy

Cenimy i wspieramy hobbystów oraz wszystkich tych, którzy wykorzystują nasze rozwiązania, aby wpływać na życie i napędzać życie. Jackery zachęca wszystkich do korzystania z natury i życia na świeżym powietrzu. Jackery Explorer możesz naładować na trzy sposoby: z gniazdka sieci elektrycznej 230 V AC, z gniazda zapalniczki 12V DC lub opcjonalnie za pomocą dedykowanego panelu solarnego.

Potwierdzona jakość Jackery

Wszystkie produkty zasilające Jackery posiadają certyfikaty potwierdzające spełnienie norm prawnych, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: EXPLORER250DE

Marka: Jackery

Bank energii Jackery Explorer 250DE

(0)

Bank energii Jackery Explorer 250DE Moc baterii litowej: 257Wh/71400mAh pojemność baterii, 200W moc znamionowa, 400W moc maksymalna z gniazda prądu zmiennego. Mała masa: tylko 2,99 kg i kompaktowa budowa sprawiają, że idealnie sprawdza się w podróży.

Cena 1 300,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: SOLARSAGA100PRO

Marka: Jackery

Panel solarny Jackery SolarSaga 100 PRO

(0)

Panel solarny Jackery SolarSaga 100 PRO Monokrystaliczny panel słoneczny JACKERY SolarSaga 100W dzięki wysokiej konwersji, aż do 23% idealnie nadaje się do użycia w terenie a także przypadku nieoczekiwanych przerw dostawach energii elektrycznej.

Cena 1 500,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku