Automatyka szr ats moduły do agregatów Himoinsa Honda Daewoo
Automatyka szr ats do agregatów Honda Himoinsa Pramac

Automatyka szr ats moduły do agregatów Himoinsa Honda Daewoo

Himoinsa Honda automatyka SZR ATS, automatyka przełączająca

Sterowniki do agregatów prądotwórczych wyposażone są w pełny układ elektryczny zapewniający szybką reakcję agregatu w trybie automatycznym w momencie awarii sieci.

Rozdzielnice marki Himoinsa, produkowane z zachowaniem surowych norm jakości, są zaopatrzone także w ręczne wyłączniki awaryjne. Pracujące w zakresie natężenia od 30 do 3150 A rozdzielnice SZR ATS marki Himoinsa spełniają wymogi klasy ochrony IP55, co gwarantuje ich odpowiednią szczelność i izolację.

Sterowniki Himoinsa do agregatów prądotwórczych z silnikiem Diesla oraz inne, specjalnie przeznaczone do agregatów prądotwórczych na gaz. Głównym celem tego rozróżniania jest zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa pracy oferowanych urządzeń.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

HIMOINSA automatyka SZR ATS do agregatów.

Nowe sterowniki do agregatów na gaz umożliwiają zarządzanie instalacją gazową, nadzorują wszystkie jej zabezpieczenia oraz ostrzegają o niedostatecznym ciśnieniu paliwa. Ponadto przeprowadzają kontrolę bezpieczeństwa instalacji gazowej podczas uruchamiania: sprawdzają szczelność zaworu elektromagnetycznego i informują o wyniku kontroli za pomocą sygnału świetlnego.

Kontrola agregatu prądotwórczego.

Sterowniki CEM7 i CEM7G monitorują pracę silnika i jakość wytwarzanego napięcia elektrycznego. Wyposażone są w wyświetlacz LCD z wyborem języka, który wskazuje status agregatu prądotwórczego. Posiadają także przyłącze komunikacyjne do przyłączania urządzeń zewnętrznych, które rozszerzają możliwości sterownika.

Przełączanie między siecią a agregatem.

Sterownik CEC7 monitoruje jakość zasilania sieciowego i w razie jego zaniku lub spadku napięcia wysyła komunikat uruchamiający zewnętrzny agregat prądotwórczy, następnie steruje jego zatrzymaniem po przywróceniu zasilania w sieci. Istnieje możliwość zintegrowania sterowania agregatem za pomocą sterownika CEM7 (lub CEM7G), który umożliwia obrazowanie stanu agregatu (pomiary, alarmy itd.) za pomocą interfejsu sterownika.
W przypadku zastosowania innego modelu sterownika w agregacie prądotwórczym, jego uruchamianie może być kontrolowane przez styk beznapięciowy. Wyposażony w wyświetlacz LCD z wyborem języka.

Sterownik agregatu prądotwórczego oraz przełącznik między siecią a agregatem.

Sterowniki CEA7 i CEA7G uruchamiają agregat prądotwórczy, kiedy zasilanie z sieci nie mieści się w zaprogramowanym zakresie, i zatrzymują go po przywróceniu zasilania sieciowego. Wyposażone są w 4-wierszowy wyświetlacz z wyborem języka, który pokazuje status agregatu prądotwórczego. Posiadają także magistralę komunikacyjną do przyłączania urządzeń zewnętrznych, które rozszerzają możliwości sterownika.