Części zamienne Akcesoria do maszyn Honda i Husqvarna, Las, Ogród.
Części zamienne, akcesoria Honda, Husqvarna

Części zamienne Akcesoria do maszyn Honda i Husqvarna, Las, Ogród.

Nasz salon zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości maszyn i urządzeń renomowanych marek. Sprzedajemy, ale również serwisujemy i instalujemy urządzenia przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, ale też profesjonalistów i służb państwowych. W naszym asortymencie posiadamy urządzenia znanych marek: Honda, Husqvarna, Orec, Himoinsa, Pramac, Mikasa, Matsusaka, Daishin, Walker. Jednak nasza oferta nie byłaby kompleksowa, gdyby zabrakło w niej oryginalnych części zamiennych do oferowanych przez nas sprzętów.

Aktywne filtry

Dlaczego oryginalne części zamienne?

Choć jakość produkcji ma ogromny wpływ na żywotność i wydajność maszyny, to właśnie prawidłowa obsługa jest kluczem do jej bezawaryjnej pracy. Użytkowanie, konserwacja i serwisowanie – te trzy filary determinują długoterminową funkcjonalność urządzenia i chronią przed kosztownymi naprawami. Zaniedbania, nawet te pozornie nieistotne, mogą prowadzić do poważnych konsekwencji. Uszkodzenia podzespołów roboczych, silnika, a nawet całego urządzenia to realne zagrożenie, jeśli na czas nie wymienia się zużytych części.

Filtry powietrza, świece zapłonowe, oleje…

To tylko nieliczne przykłady niezwykle istotnych materiałów eksploatacyjnych, które mają realny wpływ na to, jak działa urządzenia; na sprawność i żywotność. Części zamienne wyżej wymienione zużywają się podczas pracy urządzenia i jest to jak najbardziej normalne. Co więcej, im częściej używa się danego urządzenia, tym materiały eksploatacyjne wymagają częstszej wymiany. W naszej ofercie znajdują się oryginalne części zamienne, w tym filtry, świece, oleje i inne. Zapewniamy dostępność m.in. do świec HONDA BPR 6ES, BPR 5ES, BPR 4ES, U16-FSR-UB, W20 EPR – U, a także zestawy serwisowe GD 240/270, GX 340/390, GX 140/160/200 oraz zestawy serwisowe do kosiarek Honda z serii HRG/HRX/HRS. W skład zestawów serwisowych wchodzą: olej silnikowy Honda, świece zapłonowe i filtr powietrza. Oleje silnikowe 10W30 to oleje oryginalne spełniające wszelkie normy i homologacje, z międzynarodową specyfikacją API: API SJ.

Aeratory Honda

To kolejne z naszych propozycji w dziale części zamiennych. Aeracja jest zabiegiem pielęgnującym trawnik. Zabieg ten wykonuje się wiosną, aby pobudzić trawę do rośnięcia i oczyścić ją z obumierających pędów oraz resztek niezebranych podczas koszenia. Oferujemy aeratory kompatybilne z kosiarkami Hondy o szerokości koszenia od 41 do 47 oraz 53 cm. Oferowane przez nas części zamienne są oryginalne.

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży, gdzie nasi doświadczeni pracownicy służą fachową radą i pomogą wybrać odpowiednie części zamienne. Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta pomoże znaleźć produkt, którego potrzebujesz.