• Płatności - Przelewy 24

    Płatności - Przelewy 24
Kosiarki elektryczne Husqvarna z napędem
Kosiarki ogrodowe elektryczne Husqvarna do małych ogrodów

Kosiarki elektryczne Husqvarna z napędem

Husqvarna kosiarki elektryczne

Zwrotne kosiarki elektryczne oferują to wszystko, co ułatwia pielęgnację trawnika: regulację wysokości koszenia, kosza na trawę, zaczep przewodu elektrycznego zapewniający większe bezpieczeństwo. Niewielki ciężar sprawia, że stanowią idealną pomoc przy pielęgnacji ogrodu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Dzięki kosiarkom akumulatorowym i elektrycznym Husqvarna nie musisz obawiać się o wydzielanie spalin – urządzenia można podłączyć do prądu albo skorzystać z dedykowanych akumulatorów. Kosiarki akumulatorowe i elektryczne to wydajność połączona z ergonomią. Tryb savE™ zmniejsza zużycie energii, co pozwala na wydłużenie czasu koszenia. Gdy trzeba poradzić sobie z wysoką trawą, przyda się dodatkowa moc – technologia Power Boost umożliwia automatyczne zwiększenie prędkości ostrza. Urządzenia są łatwe w obsłudze – mają kompaktowe wymiary i niewielki ciężar, wygodny uchwyt sterujący oraz uchwyty do podnoszenia z przodu i z tyłu. Dzięki temu zarówno praca, jak i transport nie sprawiają trudności. Użytkowanie jest komfortowe, gdyż za pomocą jednej dźwigni reguluje się wysokość koszenia. Niektóre modele wyposażono we własny napęd – rozwiązanie polecane do dużych powierzchni.

Zwrotne kosiarki elektryczne oferują to wszystko, co ułatwia pielęgnację trawnika: regulację wysokości koszenia, kosz na trawę, zaczep przewodu elektrycznego zapewniający większe bezpieczeństwo.

Niewielki ciężar sprawia, że stanowią idealną pomoc przy pielęgnacji ogrodu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które muszą często przewozić kosiarkę np. na działkę pracowniczą czy poza miastem lub miejscem zamieszkania. Niewielki ciężar i rozmiar pozwala zapakować kosiarkę do każdego bagażnika, a niewielka waga nie stanowi problemu dla nikogo.

Jeżeli szukasz kosiarki elektrycznej do niewielkiego ogrodu - zapraszamy do naszej firmy, doradzimy, pomożemy w wyborze właściwego urządzenia. Kosiarki elektryczne i kosiarki akumulatorowe to najcichsze urządzenia na rynku.

Kosiarki elektryczne zapewniają optymalne zbieranie trawy i doskonałe rezultaty cięcia dzięki zastosowaniu sprawdzonych konstrukcji silników elektrycznych. Wygodne miękkie uchwyty, łatwa i szybka centralna regulacja wysokości koszenia jedną dźwignią, niski poziom hałasu, wygodny przedni uchwyt do przenoszenia kosiarki.