Lista produktów marki Himoinsa

Agregaty prądotwórcze Himoinsa przemysłowe, z automatyką :

Oferujemy Państwu pełen asortyment agregatów prądotwórczych światowego lidera w produkcji agregatów firmy Himoinsa wyposażonych w wysokoprężne silniki diesla oraz silniki gazowe. 

Moce elektryczne urządzeń z tej grupy zawierają się w przedziale 9 - 2800 kW.

W zależności od potrzeb klienta oferujemy generatory w wersjach jednofazowych i trójfazowych, wyciszonych i niewyciszonych, z samoczynnym załączaniem rezerwy (SZR).

Agregaty prądotwórcze HIMOINSA gwarantują reakcję do 100% obciążenia w ciągu dziesięciu sekund Oznacza to, że w takim czasie są w stanie rozpocząć dostarczanie całej potrzebnej mocy, a tym samym zapewnić bezpieczeństwo wymagane do normalnego funkcjonowania szpitala. Ponadto kilka agregatów może pracować równolegle z możliwością synchronizacji z siecią.

Aktywne filtry

Indeks: HYW20T5

Marka: Himoinsa

Agregat Himoinsa HYW20T5

Agregat prądotwórczy diesel Himoinsa HYW20T5 20kW silnik YANMAR Agregat przystosowany do ciągłego zasilania energią, do zmniejszania szczytów zapotrzebowania lub do zasilania awaryjnego w przemyśle, handlu i mieszkalnictwie. Idealne agregaty do zasilania awaryjnego poprzez podłączenie do sieci za pośrednictwem układu SZR (samoczynnego załączania rezerwy).

Cena 57 500,00 zł
Więcej
produkt dostępny w magazynie

Indeks: HYW35T5

Marka: Himoinsa

Agregat Himoinsa HYW35T5

Agregat Prądotwórczy Himoinsa HYW35T5 z Silnikiem YANMAR: Technologia i Niezawodność Agregat prądotwórczy Himoinsa HYW35T5 30kW, wyposażony w silnik YANMAR, jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem łączącym w sobie niezawodność, wydajność i wszechstronność. Dedykowany do różnorodnych zastosowań - od przemysłu, przez budownictwo i górnictwo, aż po...

Cena 59 900,00 zł
Więcej
produkt dostępny w magazynie

Indeks: HYW45T5

Marka: Himoinsa

Agregat Himoinsa HYW45T5

Agregat prądotwórczy diesel Himoinsa HYW45T5 40kW YANMAR Agregat przystosowany do ciągłego zasilania energią, do zmniejszania szczytów zapotrzebowania lub do zasilania awaryjnego w przemyśle, handlu i mieszkalnictwie. Idealne agregaty do zasilania awaryjnego poprzez podłączenie do sieci za pośrednictwem układu SZR (samoczynnego załączania rezerwy).

Cena 67 800,00 zł
Więcej
produkt dostępny w magazynie

Agregaty prądotwórcze Himoinsa Avr diesel, gazowe

Agregaty prądotwórcze dla szpitali

Najwyższy koszt odłączenia szpitala od zasilania nawet na kilka minut to koszt bezpieczeństwa pacjentów. Szpitale i stacje pogotowia ratunkowego wymagają niezawodnych agregatów prądotwórczych, które zapewnią awaryjne zasilanie, gwarantując ciągłość pracy w razie awarii sieci. Agregaty prądotwórcze muszą dawać pewność, że w przypadku przerwy w dostawie energii uruchomią się na czas, tak aby praktycznie nie miała ona wpływu na funkcjonowanie sal operacyjnych, stanowisk testowych, laboratoriów czy sal szpitalnych.

Agregaty prądotwórcze dla sektora mieszkaniowego.

Zakup generatorów do użytku domowego jest już standardem w wielu domach położonych za miastem.
Staje się coraz powszechniejszy, a to co kiedyś uważano za luksus, dziś zaczyna być postrzegane jako niezbędne wyposażenie, które zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkańców.

Rozważając zakup generatora, należy uwzględnić potrzeby danego obiektu mieszkaniowego. Agregat może zasilać windy, pompy wody, bramy elektryczne, systemy bezpieczeństwa, a także mieszkania w przypadku awarii sieci energetycznej. Zwykle montaż tego rodzaju urządzeń zaleca się w wieżowcach z dużą liczbą mieszkańców oraz w budynkach mieszczących centra handlowe bądź podmioty związane bezpośrednio z ochroną zdrowia albo bezpieczeństwa. W przypadku awarii zasilania w obszarze mieszkalnym agregat powinien uruchamiać się w ciągu kilku sekund. Generatory Himoinsa są zdolne do przejęcia całego obciążenia w ciągu 10 sekund od zaniku zasilania w sieci energetycznej.
Agregaty prądotwórcze uważa się obecnie za wyposażenie pierwszej potrzeby.

Agregaty trójfazowe

Dostępne są w dwóch wersjach: wyciszonych i niewyciszonych. Dźwiękochłonne obudowy w wersjach wyciszonych znacznie obniżają głośność pracy urządzenia. Chronią także agregat przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych tj. wiatr, deszcz czy śnieg dzięki czemu generatory mogą pracować na "wolnym powietrzu".

Obudowa umożliwia także zabudowę agregatu na przyczepach dzięki czemu dostępne są wersje mobilne.

Wersje niewyciszone to typowe agregaty w ramach, które ze względu na stosunkowo mały ciężar traktowane są jako agregaty przenośne. Agregaty trójfazowe występują również w wersjach z układami automatyki oraz układami stabilizującymi napięcie wyjściowe (z tzw. AVR-ami).

Automatyka

gwarantuje samoczynne uruchomienie agregatu podczas zaniku napięcia w sieci oraz wyłączenie podczas powrotu napięcia.