Silnik zaburtowy Honda Marine BF 115 LU-BF115LU-cornea-1626
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 115 LU-BF115LU-cornea-1626
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 115 LU-BF115LU-cornea-1627
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 115 LU-BF115LU-cornea-1621
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 115 LU-BF115LU-cornea-1620

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 115J LRU manetka, sterowanie cięgnami

  BF115JLRU

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 115J LRU do sterownia cięgnami

  BF 115 są silnikami nowej generacji o najwyższej jakości, przeznaczonymi, jak wszystkie silniki zaburtowe Honda, do wieloletnich eksploatacji w trudnych warunkach. BF 115 sprawdzają się w warunkach ekstremalnych – wykorzystywane do napędu łodzi wyścigowych Honda Race Formula 4-stroke.  Silniki Honda BF 115 dysponują potężnym momentem już od najniższych obrotów co oznacza, że wyróżniają się bardzo dynamicznym przyspieszeniem. Odkrywają swój rasowy, wyścigowy charakter w  zakresie średnich aż do najwyższych obrotów, dając prawdziwego kopa, bez obaw o astronomiczne zużycie paliwa!

  53 900,00 zł
  Brutto 2
  Ilość
  produkt dostępny w magazynie

  Opis

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 115J LRU :

  37 NOWATORSKICH ROZWIĄZAŃ
  Układ zmiennych faz rozrządu VTEC zastosowany w BF 100, sekwencyjny wtryski paliwa PGM-IG, kolektory dolotowe o zmiennej długości, separator wody z układu paliwowego sprzężony z układem alarmowym, ECOmo czy Blast to tylko niektóre istotne cechy...

  Przy budowie BF 115 Honda opatentowała aż 37 innowacji technicznych, które już na zawsze zmieniły świat silników zaburtowych.

  CAŁA NAPRZÓD!
  Silniki Honda BF 115 dysponują potężnym momentem już od najniższych obrotów co oznacza, że wyróżniają się bardzo dynamicznym przyspieszeniem. Odkrywają swój rasowy, wyścigowy charakter w zakresie średnich aż do najwyższych obrotów, dając prawdziwego kopa, bez obaw o astronomiczne zużycie paliwa!

  LICZY SIĘ KAŻDA KROPLA PALIWA
  Kultura pracy BF 115 polega nie tylko na pierwszorzędnych osiągach, ale także na bardzo precyzyjnym zużyciu paliwa. Są to najbardziej oszczędne silniki w swojej klasie – poziom zużycia paliwa spada do 20%! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu opatentowanej automatycznej regulacji składu mieszanki paliwowo-powietrznej (ECOmo Lean Burn Feedback Control, która optymalizuje zużycie paliwa w całym zakresie obrotów. Dodatkowo, silniki te są wyposażone w liniowy czujnik powietrze-paliwo (Linear Air-Fuel Sensor „LAF” zapewniający bardzo precyzyjne odmierzanie dawki paliwa w mieszance paliwowo-powietrznej. Efektem tego systemu są najwyższe możliwe osiągi z każdej kropli paliwa.

  HONDA RACE FORMULA 4-STROKE
  BF 115 są silnikami nowej generacji o najwyższej jakości przeznaczonymi, jak wszystkie silniki zaburtowe Honda, do wieloletnich eksploatacji w trudnych warunkach – wykorzystywane do napędu łodzi wyścigowych Honda Race Formula 4-stroke.

  Mając taki silnik na pokładzie, możesz wypływać w morze i koncentrować się wyłącznie na przyjemności ślizgów po wodnej tafli! Chcesz mieć taki sam silnik na swojej łodzi?

  • Seria : BF,
  • Model : 115J LRU,
  • Wersja : LU - długa pawęż,
  • Wysokość pawęży : 508 mm,
  • Podnoszenie i regulacja : Power Trim & Tilt,
  • Ilość cylindrów : 4,
  • Pojemność skokowa : 2,354 cm3,
  • Moc : 115 KM,
  • Chłodzenie : wodne,
  • Ładowanie 12V 40A
  • Masa : 217 kg

  "Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę".

  Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

  Źródło :

  www.mojahonda.pl , www.hondamarine.pl

  Szczegółowe informacje :

  https://www.hondamarine.pl/silniki-i-lodzie/silniki-zaburtowe/silnik-zaburtowy-honda-bf-135-bf-150

  ModelBF 115
  Cylindry4 / DOHC / rzędowy
  16 zaworowy
  Poj. skokowa2.354 cm3
  Średnica x skok (mm)87 x 99
  Obr. max4.500 - 6.000
  Moc max. KM115
  Chłodzeniewodne
  ZasilaniePGM-FI
  ZapłonPGM-IG
  Rozruchelektryczny
  Przełożenie2.14
  Moc alternatora55 A
  Ładowanie akumulatora40 A
  Standard NMEA 2000tak
  Wysokość pawęży (mm)508
  Ciężar (kg)220
  Podnoszenie i regulacjaPower Trim & Tilt
  Szczegóły produktu
  BF115JLRU

  Opis

  Długość pawęży [mm]
  508
  Rozruch
  elektryczny
  Automatyczne ssanie
  tak
  Ładowanie 12 V
  40 A
  3 innych produktów w tej samej kategorii:

  Indeks: BF5SHNU

  Marka: Honda Marine

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 5 SHNU

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 5 SHNU krótka kolumna, chłodzony wodą : Najnowsza rodzina ekologicznych, czterosuwowych silników zaburtowych niewielkiej mocy powstała z myślą o spełnieniu stale rosnących wymagań klientów. Jak możemy zaobserwować wśród produktów dostępnych na rynku, zapewnienie kompaktowej budowy odbywa się kosztem zastosowanej...

  Cena 6 600,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie

  Indeks: BF6LHNU

  Marka: Honda Marine

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 6 LHNU

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 6 LHNU rozruch ręczny 6KM : Najnowsza rodzina ekologicznych, czterosuwowych silników zaburtowych niewielkiej mocy powstała z myślą o spełnieniu stale rosnących wymagań klientów. Jak możemy zaobserwować wśród produktów dostępnych na rynku, zapewnienie kompaktowej budowy odbywa się kosztem zastosowanej technologii i...

  Cena 7 500,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie

  Indeks: BF30DK2LRTU

  Marka: Honda Marine

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 30DK2 LRTU

  Silnik zaburtowy 30KM Honda Marine BF 30 LRTU z rozrusznikiem, manetka : Silnik BF 30 jest przeznaczony do napędu pontonów i łodzi o optymalnej długości 4 - 5,5 m. Wydajne, niezawodne i ciche, z cyfrowym zapłonem i automatycznym ssaniem, zdobyły serca amatorów wodnej rekreacji, ale największym powodzeniem cieszą się u osób zawodowo związanych z wodą....

  Cena 26 870,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie