Kosiarki aku.
Akumulatorowe kosiarki Honda, Husqvarna, Makita

Kosiarki aku.

Kosiarki akumulatorowe oferowane w naszym sklepie to rozwiązania nowoczesne, które łączą wydajność, ergonomie, a także ekologię. Efektywne koszenie oraz eliminacja emisji spalin opiera się głównie na zastosowaniu bezszczotkowych silników zasilanych litowo-jonowymi akumulatorami. Wybierając kosiarkę na akumulator, zyskujesz nie tylko siłę, ale także mobilność - brak kabli sprawia, że praca w ogrodzie staje się prawdziwą przyjemnością.

Aktywne filtry

Indeks: HRG416XB

Marka: Honda

Kosiarka Honda HRG 416 XB

Kosiarka akumulatorowa Honda HRG 416 XB 41cm zestaw : Nowa akumulatorowa kosiarka o szerokości koszenia 41 cm. Polecana do mniejszych przydomowych trawników. Posiada 42 litrowy kosz, 6 stopniową regulację wysokości koszenia w zakresie od 20 mm do 74 mm. Jest bardzo mocna, zwrotna, cicha i lekka. Napędza ją silnik o mocy 1000W, do jej zasilania zalecany...

Cena 3 580,00 zł
Więcej
produkt dostępny w magazynie

Indeks: HRG466XB(ZESTAW)

Marka: Honda

Kosiarka Honda HRG 466 XB zestaw

Kosiarka akumulatorowa Honda HRG 466 XB (zestaw) Nowa akumulatorowa kosiarka o szerokości koszenia 46 cm. Polecana do większych przydomowych trawników, a z akumulatorami 9 Ah do prac profesjonalnych i koszenia zieleni miejskiej. Posiada 50 litrowy kosz, 6 stopniową regulację wysokości koszenia w zakresie od 20 mm do 74 mm. Jest bardzo mocna, zwrotna,...

Cena 4 600,00 zł
Więcej
produkt dostępny w magazynie

Kosiarki akumulatorowe Husqvarna i Honda

Nasza oferta kosiarek akumulatorowych obejmuje szeroki wybór modeli, które spełnią Twoje oczekiwania i dostosują się do potrzeb Twojego ogrodu. Jednymi z wiodących producentów na rynku są takie marki jak Honda czy Husqvarna, które słyną  z niezawodności i innowacyjności w swoich produktach.

Kosiarka akumulatorowa Honda HRG 416 XB to model charakteryzujący się 6-stopniową regulacją wysokości koszenia w zakresie od 20 mm do 74 mm.  Szerokość cięcia wynosi 41 cm. Kosiarka ta charakteryzuje się zwrotnością. Jest lekka (22,5 kg) i bardzo cicha. Zastosowano w niej silnik o mocy 1000 W. Wykonana ze stali, z 50 litrowym koszem i wyposażona w system Honda Blade-Brake, dzięki któremu nóż tnący zatrzymuje się już po ½ obrotu. Maksymalna wydajność koszenia w idealnych warunkach przy pełnym naładowaniu akumulatora 4,00 Ah to 365 m² trawnika. Doskonale sprawdzi się w przydomowych ogrodach.

Inną propozycją kosiarki akumulatorowej nie tylko do przydomowych ogrodów (przy zastosowaniu akumulatorów 9Ah doskonale nadaje się do prac profesjonalnych i koszenia zieleni miejskiej) jest Honda HRG 466 XB. Podobnie jak kosiarka akumulatorowa Honda HRG 416 XB posiada 6-stopniową regulacją wysokości koszenia w zakresie od 20 mm do 74 mm. Oprócz tego została wyposażona w funkcję mielenia trawy i jednostopniowy napęd. Maksymalna wydajność koszenia w idealnych warunkach przy pełnym naładowaniu akumulatora 6,00 Ah to 485 m² trawnika, a z w pełni naładowanym akumulatorem 9,00 Ah 730 m² trawnika.

Kosiarki akumulatorowe – ekologiczny sposób na pielęgnację trawnika

Kosiarki akumulatorowe to nowy, ekologiczny sposób na pielęgnację trawnika. Zasilane nowoczesnymi bateriami, zapewniają komfortową pracę bez negatywnego

wpływu na otoczenie. Kosiarki akumulatorowe to przyszłość pielęgnacji ogrodu. Są ekologiczne, ciche i niezwykle wygodne w użyciu. Odkryj nowoczesne rozwiązania i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy cieszą się pięknym i zadbanym trawnikiem.

Zalety kosiarek akumulatorowych

  • Łatwość przechowywania:Kosiarki akumulatorowe zajmują mniej miejsca niż kosiarki spalinowe.
  • Brak wibracji:Kosiarki akumulatorowe generują mniejsze wibracje, co zapewnia większy komfort pracy.
  • Bezpieczeństwo:Kosiarki akumulatorowe są wyposażone w szereg zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

Nasze kosiarki akumulatorowe są łatwe w obsłudze i bezpieczne. Mają ergonomiczne uchwyty i intuicyjne panele sterowania, które umożliwiają łatwe manewrowanie i regulację wysokości koszenia. Bez względu na Twoje umiejętności ogrodnicze, nasze kosiarki akumulatorowe są przyjazne dla użytkownika i zapewniają doskonałe rezultaty. Wybierając kosiarkę na akumulator z naszej oferty, zyskujesz niezawodne urządzenie, które służy Ci latami. To inwestycja, która przynosi wiele korzyści - zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego ogrodu. Zasilane nowoczesnymi akumulatorami, gwarantują przyjazne dla otoczenia koszenie, komfort użytkowania i bezpieczeństwo otoczenia poprzez niski poziom hałasu i brak emisji spalin. To kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie dla osób dbających o swoje otoczenie podczas pielęgnacji trawnika.

 W naszym salonie znajdziesz szeroki wybór maszyn i urządzeń do różnych zastosowań. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie i doskonale znają się na oferowanych przez nas produktach.  Z przyjemnością pomogą Ci w wyborze odpowiedniej maszyny lub urządzenia do Twoich potrzeb. Gwarantujemy także szybki i fachowy serwis!