Informacja o sklepie

HONDA HUSQVARNA - agregaty prądotwórcze, kosiarki, roboty koszące, kosy
Inflancka 8
91-857 Łódź
Poland

Zadzwoń do nas:
42 63 73 100 , 508 122 825

Faks:
42 63 73 000

sprzedaz@cornea.pl

Kontakt z nami

opcjonalnie

Kontakt Profesjonalny Dealer Urządzeń Honda, Husqvarna, Himoinsa, Pramac

Od wielu lat jesteśmy dealerem światowych producentów Honda, Husqvarna oferując produkty do ogrodu: kosiarki, roboty koszące, kosy spalinowe i akumulatorowe, piły łańcuchowe - pilarki spalinowe oraz pilarki akumulatorowe, wykaszarki.

Kontakt telefoniczny lub mailowy usprawnia komunikacje oraz przyspiesza rozwiązanie problemów.

Sprzedajemy, serwisujemy i instalujemy urządzenia przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, profesjonalistów oraz instytucji i służb państwowych. Cały czas się rozwijamy poszerzając ofertę o najnowsze maszyny i urządzenia. Zaopatrujemy polski rynek w maszyny i urządzenia firmy Honda, która od wielu lat jest synonimem najwyższej jakości i liderem światowej myśli technicznej. Koncentrujemy się na urządzeniach ekologicznych do ogrodu, proponując nowe urządzenia bateryjne oraz przyjazne dla otoczenia, wyciszone urządzenia spalinowe o obniżonym poziomie emisji spalin.

W ofercie posiadamy: nowoczesne kosiarki spalinowe, kosiarki akumulatorowe, roboty koszące, glebogryzarki, nożyce do żywopłotów, piły łańcuchowe, odśnieżarki firmy Husqvarna. Serwisujemy i montujemy agregaty prądotwórcze oraz motopompy, a także silniki zaburtowe i pontony składane Honda Marine.

Posiadamy w ofercie asortyment firm: Honda, Husqvarna, Orec, Himoinsa, Pramac, Mikasa, Matsusaka, Daishin, Walker.

Nasza oferta obejmuje roboty koszące do małych ogrodów oraz profesjonalne urzadzenia do np. boisk piłkarskich czy do koszenia i pielęgnacji pól golfowych. Profesjonalnie doradzamy, serwisujemy, sprzedajemy i montujemy roboty koszący Honda HRM Miimo oraz Husqvarna Automower Nera EPOS i Ceora. Żaden robot koszący Honda Miimo, czy robot koszący Husqvarna Automower nie jest dla nas tajemnicą.

W naszym portfolio znajdują się instalacje w ogrodach małych 70-300m, oraz bardzo dużych, trudnych i wymagających o powierzchni powyżej 14.000m. Posiadamy duże doświadczenie w montażu kilku robotów w jednym ogrodzie.

Oferujemy również całą gamę agregatów prądotwórczych, od agregatów małych, domowych do agregatów dużych mocy, zasilanych silnikami diesla czy silnikami gazowymi na gaz ziemny lub skroplony. Wykonujemy montaże agregatów awaryjnych wraz z systemami automatycznego załączania SZR ATS.

Współpracujemy ze specjalistycznymi firmami wykonującymi przyłącza gazowe oraz dokumentację projektową do uzyskania zezwolenia na budowę i podłączenie agregatu gazowego. 

Naszą dewiza jest zadowolenie klienta oraz profesjonalna obsługa.