Agregat Himoinsa HYW20T5-HYW20T5-cornea-360
  • Agregat Himoinsa HYW20T5-HYW20T5-cornea-360
  • Agregat Himoinsa HYW20T5-HYW20T5-cornea-358

  Agregat prądotwórczy Himoinsa HYW20T5 diesel 20kW, silnik YANMAR

  HYW20T5

  Agregat prądotwórczy diesel Himoinsa HYW20T5 20kW silnik YANMAR

  Agregat przystosowany do ciągłego zasilania energią, do zmniejszania szczytów zapotrzebowania lub do zasilania awaryjnego w przemyśle, handlu i mieszkalnictwie. Idealne agregaty do zasilania awaryjnego poprzez podłączenie do sieci za pośrednictwem układu SZR (samoczynnego załączania rezerwy).

  57 500,00 zł
  Brutto 2
  Ilość
  produkt dostępny w magazynie

  Opis

  Agregat prądotwórczy Himoinsa HYW20T5 20kW, diesel, silnik YANMAR

  Agregaty prądotwórcze marki HIMOINSA łączą wytrzymałość i wszechstronność. Są to urządzenia zaprojektowane z myślą o wszelkich możliwych zastosowaniach: od agregatów prądotwórczych dla budownictwa, górnictwa i przemysłu wydobywczo-naftowego, po generatory na koncerty i imprezy masowe, takie jak piłkarskie mistrzostwa świata, wyścigi F1 czy Igrzyska Olimpijskie, które wymagają gigawatów energii w odpowiednim czasie i przez ograniczony okres.

  Specyfika agregatów Himoinsa polega na tym, że sprzęt może być używany do różnych celów – imprezy i wydarzenia, przemysł naftowy i gazowy, budownictwo, górnictwo, niezależna produkcja energii, uzdatnianie wody, a nawet tymczasowe zasilanie awaryjne w sklepach, szpitalach czy hotelach. Agregaty Himoinsa to produkt, który odpowiada na wszystkie potrzeby każdego z tych zastosowańAgregaty prądotwórcze odporne na ekstremalne warunki pracy; maszyny, które pracują bez przerw, łatwa obsługa.

  Cechą wspólną wszystkich modeli jest możliwość podłączenia systemu "samoczynnego załączania rezerwy" tzw. SZR (z ang. ATS) gwarantującego kontrolę parametrów sieci energetycznej, samoczynne uruchomienie agregatu prądotwórczego podczas zaniku napięcia w sieci tzw. zasilania podstawowego, przełączanie aparatów wykonawczych umożliwiających zasilanie odbiorów z agregatu prądotwórczego  oraz wyłączenie agregatu prądotwórczego po powrocie napięcia zasilania podstawowego.

  Agregaty prądotwórcze napędzane silnikami Yanmar chłodzonymi cieczą. Charakteryzują się one niezawodnością i prostotą budowy dlatego producenci maszyn bardzo chętnie wykorzystują silniki tej marki. Główne zalety to: wysoki moment obrotowy przy niewielkich prędkościach obrotowych, cicha i równa praca, niewielkie wymiary i lekka konstrukcja.  

  Agregat prądotwórczy :

  • Producent : HIMOINSA
  • Seria : HYW
  • Silnik : YANMAR 4TNV84T
  • Norma emisji spalin : STAGE 3A
  • Model : 20 T5 SILENT
  • Ilość faz : 3
  • Moc max. : 22 kVA / 17,5 kW
  • Stabilizacja napięcia : AVR
  • Rozruch : elektryczny
  • Waga : 800 kg
  • Wersja wyciszona (zabudowana)
  • Panel sterowania automatycznym startem (SZR) dodatkowo

  Źródło :

  www.himoinsa.pl

  Szczegółowe informacje :

  https://www.himoinsa.pl/pol/electric-generators/20/guide-agregaty-prdotworcze-gama-stacjonarna.html

  Szczegóły produktu
  HYW20T5

  Opis

  Moc [kW]
  16
  Rozruch
  elektryczny
  Rodzaj paliwa
  diesel
  Stabilizacja napięcia
  AVR
  Ilość faz
  3 fazowy - 230 V / 400 V
  Poziom hałasu [dB(A)]
  68
  3 innych produktów w tej samej kategorii:

  Indeks: GDA3500E

  Marka: Daewoo

  Agregat Daewoo GDA 3500E

  Agregat prądotwórczy Daewoo GDA 3500E 2,8kW rozrusznik Niezawodne i łatwe w obsłudze benzynowe agregaty prądotwórcze GDA 3500E zostały zaprojektowane, aby zapewnić zaopatrzenie w prąd w domu, na działce, czy na placu budowy podczas braku sieci podstawowej lub braku zasilania sieciowego z podstawowej sieci energią elektryczną. Model GDA 3500E został...

  Cena 2 899,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie

  Indeks: GDA7500E-3

  Marka: Daewoo

  Agregat Daewoo GDA 7500E-3

  Agregat prądotwórczy trójfazowy Daewoo GDA 7500E-3 6,5kW Niezawodne i łatwe w obsłudze benzynowe agregaty prądotwórcze GDA 7500E-3 zostały zaprojektowane, aby zapewnić zaopatrzenie w prąd w domu, na działce, czy na placu budowy podczas braku sieci podstawowej lub braku zasilania sieciowego z podstawowej sieci energią elektryczną. Agregat prądotwórczy...

  Cena 5 899,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie

  Indeks: DDAE9000XE

  Marka: Daewoo

  Agregat Daewoo DDAE 9000XE

  Agregat prądotwórczy Daewoo DDAE 9000XE 6.0kW jednofazowy Agregat prądotwórczy jednofazowy Daewoo DDAE 9000XE o mocy maksymalnej 6,3 kW i mocy nominalnej 6,0kW zasilany silnikiem wysokoprężnym Daewoo, 4-suwowy silnik Diesla DAEWOO. Cyfrowy panel sterowania z licznikiem motogodzin, oraz możliwość podłączenia modułu SZR automatycznie przełączającego...

  Cena 9 499,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie