Odśnieżarka Honda HSS 655K1ETD-HSS655K1ETD-cornea-4240
  • Odśnieżarka Honda HSS 655K1ETD-HSS655K1ETD-cornea-4240

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 655K1ETD z rozrusznikiem

  HSS655K1ETD

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 655K1ETD z rozrusznikiem

  HSS 655 ET służy do odśnieżania powierzchni o średniej wielkości, np.: terenu wokół domu i posesji, ogrodu, podjazdu do domu, biura i sklepu, osiedlowych ciągów pieszych a także dróg, alei parkowych, parkingów. Wyposażona w rozrusznik i zbierak o szerokości 55 cm oraz czterosuwowy silnik spalinowy o mocy 4,8 KM* - może przerzucić do 37 ton śniegu na godzinę i na odległość do 14 m. Maszyna sprawdza się w trudnych zimowych warunkach i w usuwaniu nawet zlodowaciałego śniegu. Układ automatycznej dekompresji silnika zapewnia szybkie uruchamianie maszyny w niskich temperaturach. Ten model odśnieżarki HONDA może być bezpiecznie stosowany na nierównym terenie, ponieważ gąsienicowy układ jezdny zapewnia dobrą przyczepność do podłoża i łatwe kierowanie. Dodatkowym atutem tej maszyny jest dwustopniowa skrzynia biegów z biegiem wstecznym, która w znaczny sposób usprawnia manewrowanie.

  9 790,00 zł
  Brutto
  Ilość

  Opis

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 655K1ETD 55cm szerokości wirnika

  HSS 655 ET służy do odśnieżania powierzchni o średniej wielkości, np.: terenu wokół domu i posesji, ogrodu, podjazdu do domu, biura i sklepu, osiedlowych ciągów pieszych a także dróg, alei parkowych, parkingów. Wyposażona w zbierak o szerokości 55 cm oraz czterosuwowy silnik spalinowy o mocy 4,8 KM* - może przerzucić do 37 ton śniegu na godzinę i na odległość do 14 m. Maszyna sprawdza się w trudnych zimowych warunkach i w usuwaniu nawet zlodowaciałego śniegu. Układ automatycznej dekompresji silnika zapewnia szybkie uruchamianie maszyny w niskich temperaturach. Ten model odśnieżarki HONDA może być bezpiecznie stosowany na nierównym terenie, ponieważ gąsienicowy układ jezdny zapewnia dobrą przyczepność do podłoża i łatwe kierowanie. Dodatkowym atutem tej maszyny jest dwustopniowa skrzynia biegów z biegiem wstecznym, która w znaczny sposób usprawnia manewrowanie.

  Odśnieżarka HONDA HSS 655 ET przeznaczona jest do szybkiego usuwania śniegu i rekomendowana jest użytkownikom, którzy nie mogą poświęcić odśnieżaniu zbyt wiele czasu: właścicielom posesji, zarządcom i administratorom nieruchomości oraz osobom i firmom, zajmującym się odśnieżaniem profesjonalnie.

  Odśnieżarka spalinowa gąsienicowa Honda HSS 655K1ETD

  • Seria : HSS,
  • Model : 655K1ET,
  • Szerokość zbieraka : 55 cm,
  • Wydajność : 37 ton / h,
  • Maksymalna odległość wyrzutu : 14 m.,
  • Regulacja wieży wyrzutu : ręczna,
  • Napęd : przekładnia bezstopniowa, hydrostatyczna
  • Przeniesienie napędu: 3-biegi przód, 1-bieg tył
  • Rozruch : elektryczny,
  • Masa : 104 kg

  "Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę".

  Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

  Źródło :

  www.mojahonda.pl

  Szczegółowe informacje :

  https://www.mojahonda.pl/odsniezarki-gasienicowe/od%C5%9Bnie%C5%BCarka-honda-hss-655k1etd-detail

  ModelHSS 655K1ETD  
  Szerokość zabieraka [mm]550
  Wysokość zabieraka [mm]500
  Wydajność [ton/h]37
  Maksymalna odległość wyrzutu (uzależniona od jakości śniegu) [m]14
  Regulacja wieży wyrzutu śnieguręczna
  Układ jezdnygąsienice
  Rozruchelektryczny
  Przeniesienie napędu3 biegi - przód, 1 bieg - tył
  Moc silnika [kW (KM)]3,6 (4,8)
  Pojemność zbiornika paliwa [l]3,1
  Minimalny czas pracy na zbiorniku [h]2,0
  Pojemność miski olejowej [l]0,6
  Dł. x szer. x wys. [mm]1500 x 550 x 1125
  Masa sucha [kg]70
  Szczegóły produktu
  HSS655K1ETD

  Opis

  Rozruch
  elektryczny
  Producent
  Honda
  szerokość wirnika
  55
  rodzaj napędu
  gąsiennicowa
  3 innych produktów w tej samej kategorii:

  Indeks: HSS1380AETD

  Marka: Honda

  Odśnieżarka Honda HSS1380A ETD

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS1380A ETD Maszyna jest niezawodna w trudnych zimowych warunkach i usuwaniu grubej warstwy śniegu niezależnie od stanu jego zmrożenia. Model ten został skonstruowany z myślą o właścicielach posesji, zarządcach i administratorach nieruchomości oraz osobach i firmach, zajmującymi się odśnieżaniem profesjonalnie –...

  Cena 23 920,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie

  Indeks: 970529101

  Marka: Husqvarna

  Odśnieżarka Husqvarna ST 330

  Odśnieżarka wirnikowa Husqvarna ST 330 76cm szerokości 8,25kW mocy : Husqvarna ST 330 została opracowana z myślą o tych, którzy potrzebują ergonomicznej, wydajnej, solidnej i trwałej odśnieżarki, aby z łatwością oczyszczać duże powierzchnie. Zaprojektowana do częstego użytku niezależnie od rodzaju śniegu o grubości 15-60 cm. Dwustopniowy system usuwania...

  Cena 11 690,00 zł
  Więcej
  W magazynie

  Indeks: HSS760EAT

  Marka: Honda

  Odśnieżarka Honda HSS 760 EAT

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 760 EAT Odśnieżarka ta jest niezawodna w trudnych zimowych warunkach i usuwaniu grubej warstwy nawet oblodzonego – śniegu. Model ten jest rekomendowany użytkownikom, którzy nie mogą poświęcić odśnieżaniu zbyt wiele czasu: właścicielom posesji, zarządcom i administratorom nieruchomości oraz osobom i firmom,...

  Cena 16 220,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie