Odśnieżarka Honda HSS 655K1ETD-HSS655K1ETD-cornea-4240
  • Odśnieżarka Honda HSS 655K1ETD-HSS655K1ETD-cornea-4240

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 655K1ETD z rozrusznikiem

  HSS655K1ETD

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 655K1ETD z rozrusznikiem

  HSS 655 ET służy do odśnieżania powierzchni o średniej wielkości, np.: terenu wokół domu i posesji, ogrodu, podjazdu do domu, biura i sklepu, osiedlowych ciągów pieszych a także dróg, alei parkowych, parkingów. Wyposażona w rozrusznik i zbierak o szerokości 55 cm oraz czterosuwowy silnik spalinowy o mocy 4,8 KM* - może przerzucić do 37 ton śniegu na godzinę i na odległość do 14 m. Maszyna sprawdza się w trudnych zimowych warunkach i w usuwaniu nawet zlodowaciałego śniegu. Układ automatycznej dekompresji silnika zapewnia szybkie uruchamianie maszyny w niskich temperaturach. Ten model odśnieżarki HONDA może być bezpiecznie stosowany na nierównym terenie, ponieważ gąsienicowy układ jezdny zapewnia dobrą przyczepność do podłoża i łatwe kierowanie. Dodatkowym atutem tej maszyny jest dwustopniowa skrzynia biegów z biegiem wstecznym, która w znaczny sposób usprawnia manewrowanie.

  9 790,00 zł
  Brutto
  Ilość

  Opis

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 655K1ETD 55cm szerokości wirnika

  HSS 655 ET służy do odśnieżania powierzchni o średniej wielkości, np.: terenu wokół domu i posesji, ogrodu, podjazdu do domu, biura i sklepu, osiedlowych ciągów pieszych a także dróg, alei parkowych, parkingów. Wyposażona w zbierak o szerokości 55 cm oraz czterosuwowy silnik spalinowy o mocy 4,8 KM* - może przerzucić do 37 ton śniegu na godzinę i na odległość do 14 m. Maszyna sprawdza się w trudnych zimowych warunkach i w usuwaniu nawet zlodowaciałego śniegu. Układ automatycznej dekompresji silnika zapewnia szybkie uruchamianie maszyny w niskich temperaturach. Ten model odśnieżarki HONDA może być bezpiecznie stosowany na nierównym terenie, ponieważ gąsienicowy układ jezdny zapewnia dobrą przyczepność do podłoża i łatwe kierowanie. Dodatkowym atutem tej maszyny jest dwustopniowa skrzynia biegów z biegiem wstecznym, która w znaczny sposób usprawnia manewrowanie.

  Odśnieżarka HONDA HSS 655 ET przeznaczona jest do szybkiego usuwania śniegu i rekomendowana jest użytkownikom, którzy nie mogą poświęcić odśnieżaniu zbyt wiele czasu: właścicielom posesji, zarządcom i administratorom nieruchomości oraz osobom i firmom, zajmującym się odśnieżaniem profesjonalnie.

  Odśnieżarka spalinowa gąsienicowa Honda HSS 655K1ETD

  • Seria : HSS,
  • Model : 655K1ET,
  • Szerokość zbieraka : 55 cm,
  • Wydajność : 37 ton / h,
  • Maksymalna odległość wyrzutu : 14 m.,
  • Regulacja wieży wyrzutu : ręczna,
  • Napęd : przekładnia bezstopniowa, hydrostatyczna
  • Przeniesienie napędu: 3-biegi przód, 1-bieg tył
  • Rozruch : elektryczny,
  • Masa : 104 kg

  "Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę".

  Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

  Źródło :

  www.mojahonda.pl

  Szczegółowe informacje :

  https://www.mojahonda.pl/odsniezarki-gasienicowe/od%C5%9Bnie%C5%BCarka-honda-hss-655k1etd-detail

  ModelHSS 655K1ETD  
  Szerokość zabieraka [mm]550
  Wysokość zabieraka [mm]500
  Wydajność [ton/h]37
  Maksymalna odległość wyrzutu (uzależniona od jakości śniegu) [m]14
  Regulacja wieży wyrzutu śnieguręczna
  Układ jezdnygąsienice
  Rozruchelektryczny
  Przeniesienie napędu3 biegi - przód, 1 bieg - tył
  Moc silnika [kW (KM)]3,6 (4,8)
  Pojemność zbiornika paliwa [l]3,1
  Minimalny czas pracy na zbiorniku [h]2,0
  Pojemność miski olejowej [l]0,6
  Dł. x szer. x wys. [mm]1500 x 550 x 1125
  Masa sucha [kg]70
  Szczegóły produktu
  HSS655K1ETD

  Opis

  Rozruch agregatu
  elektryczny
  Producent
  Honda
  szerokość wirnika
  55
  rodzaj napędu
  gąsiennicowa
  3 innych produktów w tej samej kategorii:

  Indeks: HSS655K1ET

  Marka: Honda

  Odśnieżarka Honda HSS 655K1ET

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 655K1ET HSS 655 ET służy do odśnieżania powierzchni o średniej wielkości, np.: terenu wokół domu i posesji, ogrodu, podjazdu do domu, biura i sklepu, osiedlowych ciągów pieszych a także dróg, alei parkowych, parkingów. Wyposażona w zbierak o szerokości 55 cm oraz czterosuwowy silnik spalinowy o mocy 4,8 KM* -...

  Cena 8 690,00 zł
  Więcej
  W magazynie

  Indeks: 970528701

  Marka: Husqvarna

  Odśnieżarka Husqvarna ST 227

  Odśnieżarka Husqvarna ST 227 68cm szerokości 5,6kW :  Husqvarna ST 227 przeznaczona jest dla właścicieli domów, którzy potrzebują wysokowydajnej maszyny do odśnieżania szerokich podjazdów do garażu czy ścieżek. Pracuje na każdym typie nawierzchni dzięki regulowanym stopkom antypoślizgowym. Husqvarna ST 227P zaprojektowano aby okazjonalnie usuwać każdy...

  Cena 8 990,00 zł
  Więcej
  W magazynie

  Indeks: HSS760EATD

  Marka: Honda

  Odśnieżarka Honda HSS 760 EATD

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 760 EATD Odśnieżarka ta jest niezawodna w trudnych zimowych warunkach i usuwaniu grubej warstwy nawet oblodzonego – śniegu. Model ten jest rekomendowany użytkownikom, którzy nie mogą poświęcić odśnieżaniu zbyt wiele czasu: właścicielom posesji, zarządcom i administratorom nieruchomości oraz osobom i firmom,...

  Cena 19 800,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie