Odśnieżarka Honda HSS 970 AETD-HSS970AETD-cornea-4247
  • Odśnieżarka Honda HSS 970 AETD-HSS970AETD-cornea-4247
  • Odśnieżarka Honda HSS 970 AETD-HSS970AETD-cornea-4248

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 970 AETD

  HSS970AETD

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 970 AETD

  Dzięki wprowadzonym zmianom uzyskano znaczne ograniczenie głośność pracy maszyny do 102 dB, tak że praca nowym modelem w odległości 12m od budynku jest mało odczuwalna dla przebywających w nim mieszkańców. Wprowadzono w nim nowy sposób zabezpieczenia wirnika, umożliwiający szybką wymianę zawleczek bezpieczeństwa uszkodzonych po najechaniu na przeszkodę.

  Odśnieżarka jest w stanie przemieścić do 52 ton śniegu w ciągu godziny wyrzucając go na odległość do 16 metrów. Hydrostatyczny napęd pozwala na dobranie optymalnej prędkości jazdy do odśnieżania w różnych warunkach zimowych. Dzięki zamontowanemu reflektorowi maszyna jest dobrze widoczna podczas pracy nawet w czasie intensywnych opadów śniegu, dodatkowo praca nią możliwa jest nawet po zmierzchu.

  22 800,00 zł
  Brutto 2
  Ilość
  produkt dostępny w magazynie

  Opis

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 970 AETD 71 cm szerokości wirnika

  Dzięki wprowadzonym zmianom uzyskano znaczne ograniczenie głośność pracy maszyny do 102 dB, tak że praca nowym modelem w odległości 12m od budynku jest mało odczuwalna dla przebywających w nim mieszkańców. Wprowadzono w nim nowy sposób zabezpieczenia wirnika, umożliwiający szybką wymianę zawleczek bezpieczeństwa uszkodzonych po najechaniu na przeszkodę.

  Nadano nowy kształt i wielkość łopat wirnika wyrzucającego śnieg do komina, dzięki czemu odległość wyrzutu śniegu wzrosła do 16m. Końcówka komina wyrzutowego odpowiadającego za odległość wyrzutu śniegu posiada szerszy zakres regulacji, umożliwiający skierowanie śniegu nawet bardzo blisko obok pracującej maszyny. Zastosowano nowe płozy ślizgowe odpowiadające za wysokość pracy zbieraka, są one umieszczone z tyłu zbieraka, dodatkowo posiadają one dwie powierzchnie robocze, co przedłuża dwukrotnie ich żywotność (po zużyciu obracamy je o 180°).

  Dla zabezpieczenia przed uszkodzeniem w przekładni ślimaka zastosowano specjalny sensor, który wyłączy silnik po najechaniu na przeszkodę. Silnik w który wyposażono nową odśnieżarkę bardzo łatwo startuje nawet w bardzo niskiej temperaturze, a powietrze trafiające do gaźnika w czasie pracy jest ogrzewane przez skierowanie go przez specjalnie ukształtowane kanały. Odśnieżarka jest w stanie przemieścić do 52 ton śniegu w ciągu godziny wyrzucając go na odległość do 16 metrów.

  Hydrostatyczny napęd pozwala na dobranie optymalnej prędkości jazdy do odśnieżania w różnych warunkach zimowych. Dzięki zamontowanemu reflektorowi maszyna jest dobrze widoczna podczas pracy nawet w czasie intensywnych opadów śniegu, dodatkowo praca nią możliwa jest nawet po zmierzchu.

  Profesjonalna gąsienicowa odśnieżarka HSS 970 EATD HONDA jest niezbędna zimą w udrożnieniu dróg, dojazdów, alejek parkowych i parkingów. Ten nowy model odśnieżarki zbudowany został na bazie dobrze znanego i sprawdzonego modelu HSS 970ET, silnik z rozrusznikiem elektrycznym.

  Odśnieżarka spalinowa gąsienicowa Honda HSS 970 AETD

  Zalety HSS 970 AETD

  • Szybkie i łatwe uruchamianie w niskich temperaturach
  • Dostosowanie prędkości do grubości warstwy śniegu - napęd hydrostatyczny
  • Stabilne przemieszczanie maszyny dzięki gąsienicom
  • Wydajność: przemieszczanie do 52 t śniegu/godzinę
  • Odległość wyrzutu śniegu: do 16 m
  • Wygodne sterowanie kierunkiem i odległością wyrzutu śniegu
  • Szerokość zbieraka: 71 cm
  • Regulowana wysokość zbieraka: bezpieczeństwo odśnieżanej nawierzchni

  • Regulacja wieży wyrzutu : ręczna,
  • Napęd : przekładnia bezstopniowa, hydrostatyczna
  • Rozruch : elektryczny
  • Masa : 120 kg

  "Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę".

  Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

  Źródło :

  www.mojahonda.pl

  Szczegółowe informacje :

  https://www.mojahonda.pl/odsniezarki-gasienicowe/odsniezarka-honda-hss-970-aetd-detail

  ModelHSS 970 AETD
  Szerokość zabieraka [mm]710
  Wysokość zabieraka [mm]510
  Wydajność [ton/h]52
  Maksymalna odległość wyrzutu
  (uzależniona od jakości śniegu) [m]
  16
  Regulacja wieży wyrzutu śnieguręczna
  Układ jezdnygąsienice
  Rozruchelektryczny
  Przeniesienie napędubezstopniowy (hydrostatyczny)
  SilnikMoc silnika [kW (KM)/3600] - GX 270T2 6,3 (8,6)
  Pojemność zbiornika paliwa [l]5,0
  Minimalny czas pracy na zbiorniku [h]2,2
  Dł. x szer. x wys. [mm]1485 x 735 x 1105
  Masa sucha [kg]120
  Szczegóły produktu
  HSS970AETD

  Opis

  Rozruch
  elektryczny
  Producent
  Honda
  szerokość wirnika
  71
  rodzaj napędu
  gąsiennicowa
  3 innych produktów w tej samej kategorii:

  Indeks: HSS970AET

  Marka: Honda

  Odśnieżarka Honda HSS 970 AET

  Odśnieżarka spalinowa gąsiennicowa Honda HSS 970 AET Dzięki wprowadzonym zmianom uzyskano znaczne ograniczenie głośność pracy maszyny do 102 dB, tak że praca nowym modelem w odległości 12m od budynku jest mało odczuwalna dla przebywających w nim mieszkańców. Wprowadzono w nim nowy sposób zabezpieczenia wirnika, umożliwiający szybką wymianę zawleczek...

  Cena 18 540,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie

  Indeks: 970529101

  Marka: Husqvarna

  Odśnieżarka Husqvarna ST 330

  Odśnieżarka wirnikowa Husqvarna ST 330 76cm szerokości 8,25kW mocy : Husqvarna ST 330 została opracowana z myślą o tych, którzy potrzebują ergonomicznej, wydajnej, solidnej i trwałej odśnieżarki, aby z łatwością oczyszczać duże powierzchnie. Zaprojektowana do częstego użytku niezależnie od rodzaju śniegu o grubości 15-60 cm. Dwustopniowy system usuwania...

  Cena 11 690,00 zł
  Więcej
  W magazynie

  Indeks: 970449302

  Marka: Husqvarna

  Odśnieżarka Husqvarna ST 124

  Odśnieżarka Husqvarna ST 124 61cm szerokości : Kompaktowy i wydajny model pługa wirnikowego Husqvarna ST 124 jest idealny do odśnieżania podjazdów i ścieżek. Posiada wydajny system dwustopniowy z dużą mocą wyrzutu. Łatwość manewrowania, innowacyjny wirnik i mocny silnik z rozrusznikiem elektrycznym pomagają pokonać zimowe opady śniegu. Szerokość robocza...

  Cena 4 699,00 zł
  Więcej
  W magazynie