Podkrzesywarka Husqvarna 120iTK4-PH pilarka teleskopowa wysięgnikowa

  970515906

  Podkrzesywarka pilarka teleskopowa Husqvarna 120iTK4-PH

  Akumulatorowa podkrzesywarka Husqvarna 120itk4-ph łączy wydajność maszyny spalinowej z zerową emisją spalin i cichą pracą. Wyposażona w wysięgnik teleskopowy, co oznacza, że można połączyć „korpus” maszyny z pilarką na wysięgniku lub z nożycami do żywopłotu. Dzięki temu jest wszechstronnym i wygodnym narzędziem do wielu prac w zależności od wykonywanego zadania. Zasięg do 4 m, dzielony wał ułatwiający transport. Cena nie zawiera Akumulatora i ładowarki.

  Cena nie obejmuje baterii i ładowarki.

  1 999,00 zł
  Brutto 2
  Ilość
  produkt dostępny w magazynie

  Opis

  Pilarka teleskopowa podkrzesywarka Husqvarna 120iTK4-PH :

  Akumulatorowa podkrzesywarka Husqvarna 120iTK4 łączy wydajność maszyny spalinowej z zerową emisją spalin i cichą pracą. Wyposażona w wysięgnik teleskopowy, co oznacza, że można połączyć „korpus” maszyny z pilarką na wysięgniku lub z nożycami do żywopłotu. Dzięki temu jest wszechstronnym i wygodnym narzędziem do wielu prac w zależności od wykonywanego zadania. Zasięg do 4 m, dzielony wał ułatwiający transport.

  Cena nie zawiera Akumulatora i ładowarki.

  • Typ silnika : BLDC (bezszczotkowy)
  • Napięcie akumulatora : 36 V
  • Typ baterii : Li-Ion
  • Zalecana długość prowadnicy, min.-maks. : 10 in
  • Pojemność zbiornika oleju : 0.075 l
  • Ciężar (bez paliwa) : 4.1 kg

  Cechy produktu :

  • savE™
  • Wydajny silnik bezszczotkowy
  • Rura teleskopowa Rura teleskopowa do szybkiej regulacji wysokości cięcia pozwala wygodnie przystosować narzędzie do różnych zadań.
  • Jeden akumulator do wszystkich maszyn - Elastyczny system 36V BLi-X firmy Husqvarna oferuje zasilanie akumulatorowe do wszystkich zastosowań — od lekkich lub wymagających zadań domowych po zastosowania profesjonalne. Jeden akumulator może być używany w wielu narzędziach, a szeroka gama opcji, od lekkich akumulatorów zintegrowanych po akumulatory plecakowe, ułatwia znalezienie odpowiedniego, wydajnego rozwiązania, które doskonale się sprawdzi podczas pracy. Wszystkie akumulatory zapewniają wysoką wydajność, są zaprojektowane do długotrwałego użytkowania i mogą być szybko doładowane lub wymienione, co umożliwia użytkowanie bez przerw.
  • Intuicyjne sterowanie przyciskami
  • Napinacz piły łańcuchowej nie wymagający narzędzi - Szybka i łatwa regulacja łańcucha
  • Cicha praca - Niski poziom hałasu zapewnia przyjemne warunki pracy i pozwala ograniczyć zakłócanie spokoju otoczenia.
  • Lekki i ergonomiczny design - Kompaktowa, lekka konstrukcja zapewnia wygodne, ergonomiczne użytkowanie i mniejszy wysiłek fizyczny.
  • Swoboda pracy bezprzewodowej
  • tryb transportowy - Produkt można rozdzielić na połowy bez użycia narzędzi, co ułatwia transport i przechowywanie.
  Szczegóły produktu
  970515906

  Opis

  Producent
  Husqvarna
  Zasilanie
  36V
  Długość prowadnicy [cm]
  25
  3 innych produktów w tej samej kategorii:

  Indeks: CV36808A

  Marka: Honda

  Ładowarka Honda CV 3680 8A

  Ładowarka Honda CV 3680 8A Szybka ładowarka Honda. Kompatybilna z akumulatorami litowo-jonowymi Honda DP 3640 4 AH, DP 3660 6 AH i DP 3690 9 AH. Zapewnia cichy i szybki proces ładowania.

  Cena 420,00 zł
  Więcej
  W magazynie

  Indeks: 970531202

  Podkaszarka Husqvarna 110iL zestaw

  Podkaszarka Husqvarna 110iL zestaw aku Husqvarna 110iL to idealna akumulatorowa podkaszarka do trawy przeznaczona do mniejszych ogrodów, chrakteryzująca się niskim poziomem hałasu i wibracji raz zerową emisją spalin. Niezwykle łatwa i przyjemna w użyciu. Cena obejmuję baterie i ładowarkę.

  Cena 1 249,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie

  Indeks: HBC210W

  Marka: Honda

  Ładowarka Honda HBC 210W

  Ładowarka Honda HBC 210W Do ładowania 2 modeli akumulatora Honda – standardowego HBP 2 Ah i szybkiego HBP 4 Ah – służy ładowarka Honda, oferowana również w 2 wersjach: standardowej HBC 210W oraz szybkiej HBC 550W. Pomocnym w procesie ładowania jest wskaźnik LED, który na bieżąco pokazuje stan naładowania akumulatora.

  Cena 299,00 zł
  Więcej
  W magazynie