Silnik zaburtowy Honda Marine BF 60AK1 LRTU-BF60AK1LRTU-cornea-4278
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 60AK1 LRTU-BF60AK1LRTU-cornea-4278
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 60AK1 LRTU-BF60AK1LRTU-cornea-4279
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 60AK1 LRTU-BF60AK1LRTU-cornea-4277
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 60AK1 LRTU-BF60AK1LRTU-cornea-4276

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 60AK1 LRTU

  BF60AK1LRTU

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 60AK1 LRTU

  Honda BF60 - najlepsze przyspieszenie, najlepsza sterowalność, najniższe zużycie paliwa w swojej klasie. W jego konstrukcji zastosowano opatentowane i sprawdzone  innowacje Honda tj. systemy BLAST i ECO-mo. Układ BLAST zapewnia chwilowy przyrost mocy i momentu obrotowego w trakcie  największego obciążenia silnika przy wychodzeniu łodzi w ślizg lub przy dynamicznym przyspieszaniu. Drugi, unikalny układ ECO-mo, wkracza do akcji w chwili mniejszego zapotrzebowania na moc, np. gdy łódź jest już w ślizgu lub płynie ze stałą prędkością.  Całość współpracuje z układem zapłonu najnowszej generacji PGM-IG oraz systemem PGM-FI, sekwencyjnym wtryskiem paliwa. Sprawdź i przeżyj szaloną wodną przygodę.

  39 800,00 zł
  Brutto 2
  Ilość
  produkt dostępny w magazynie

  Opis

  Silnik zaburtowy 60KM Honda Marine BF 60AK1 LRTU

  KLASA NA WODZIE Honda BF60
  Najlepsze przyspieszenie, najlepsza sterowalność, najniższe zużycie paliwa w swojej klasie. W jego konstrukcji zastosowano opatentowane i sprawdzone innowacje Honda tj. systemy BLAST i ECO-mo. Układ BLAST zapewnia chwilowy przyrost mocy i momentu obrotowego w trakcie największego obciążenia silnika przy wychodzeniu łodzi w ślizg lub przy dynamicznym przyspieszaniu.
  Drugi, unikalny układ ECO-mo, wkracza do akcji w chwili mniejszego zapotrzebowania na moc, np. gdy łódź jest już w ślizgu lub płynie ze stałą prędkością. Nieobciążony silnik pracuje wtedy na bardzo ubogiej mieszance paliwowo-powietrznej, która wpływa na istotne zmniejszenie zużycia paliwa.
  Całość współpracuje z układem zapłonu najnowszej generacji PGM-IG oraz systemem PGM-FI, sekwencyjnym wtryskiem paliwa. Sprawdź i przeżyj szaloną wodną przygodę.

  MISTRZ W OSIĄGACH BF 60AK1
  Zyskał renomę i uznanie klanu wodniaków na całym świecie. Prędkość i przyspieszenie, dynamiczne ślizgi, bezpieczne sterowanie. Na to pracują wszystkie detale konstrukcji, od ergonomicznego kształtu po elementy, jak: kształt przekładni (spodziny) stawiającej niski opór hydrodynamiczny, dużej płyty kolumny zmniejszającej rozbryzgi wody czy opartej na koncepcji ograniczenia oporów aerodynamicznych kształt pokrywy „Honda Premium Compact”. Do tej pory nikt oprócz Honda nie przywiązywał wagi do oporów stawianych przez pokrywę przy prędkości maksymalnej. Dlatego BF 60 oferuje najlepsze parametry w swojej klasie.

  WYTRZYMAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
  Wytrzymałość i niezawodność silników serii BF 60 została zwiększona poprzez zastosowanie w paskach rozrządu nowego, wyjątkowo wytrzymałego materiału oraz poprawieniu odporności na korozję (dodatkowa anoda antykorozyjna w płaszczu wodnym bloku silnika).

  HARMONIA OBSŁUGI BF 60
  To silnik dla wymagających – osób oczekujących najwyższej jakości technicznej połączonej z łatwością i komfortem eksploatacji. Rumpel lub manetka zdalnego sterowania są wyposażone w wyświetlacz kontrolny 4 głównych układów silnika, dzięki czemu „kapitan” jednym zerknięciem oka sprawdza stan silnika Silniki BF 60 to pierwsze silniki zaburtowe Honda Marine, które mogą komunikować się z szeregiem morskich urządzeń elektronicznych z wykorzystaniem standardu komunikacyjnego NMEA 2000. Ten uznany międzynarodowo standard został opracowany przez National Marine Electronic Association (NMEA) i ujednolica protokoły komunikacyjne morskich urządzeń elektronicznych. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku silnika napędzającego łódź morską wyposażoną w echosondę, sonar, radar czy ploter map. Wielopolowy alternator, który generuje prąd o natężeniu 22 A umożliwia ładowanie akumulatora prądem 17 A. Dzięki temu na pokładzie mamy niezależne źródło zasilania dużej liczby odbiorników.

  HARMONIA Z OTOCZENIEM NATURALNYM
  Seria silników BF 60, powstała po 40 latach doświadczeń Honda w konstrukcji ekologicznych silników 4-suwowych, są wyjątkowo przyjazne dla otoczenia. Spełniają, z dużym zapasem, najbardziej rygorystyczne normy emisji RDC (dyrektywy dotyczące jednostek rekreacyjnych), CARB – najsurowsze na świecie normy dopuszczalnych poziomów emisji spalin i substancji szkodliwych oraz wymagania EPA. Poziom emitowanego hałasu jest w BF 60 dodatkowo obniżony dzięki zastosowaniu kolektora dolotowego wykonanego z żywic i dużej komory rozprężnej biegu jałowego w kolumnie silnika. Aż 97% części silnika BF60 nadaje się do recyklingu.

  DODATKOWE KORZYŚCI
  Do ciężkich jednostek pływających dostępny jest też model Power Trust - BFP 60 – o zwiększonej sile ciągu. Zapewnia on zwiększoną siłę ciągu uzyskiwaną dzięki zastosowaną przekładni śruby napędowej o większej średnicy, która pochodzi z silników Honda BF 75/90/115/130.

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF60AK1:

  • Seria : BF,
  • Model : 60 AK1,
  • Wersja : LRTU - długa pawęż,
  • Wysokość pawęży : 521 mm,
  • Podnoszenie i regulacja : Power Trim & Tilt,
  • Ilość cylindrów : 3,
  • Pojemność skokowa : 998 cm3,
  • Moc : 60 KM,
  • Chłodzenie : wodne,
  • Ładowanie 12V 17A
  • Masa : 110 kg

  "Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę".

  Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

  Źródło :

  www.mojahonda.pl , www.hondamarine.pl

  Szczegółowe informacje :

  https://www.hondamarine.pl/silniki-i-lodzie/silniki-zaburtowe/silnik-zaburtowy-honda-bf-60

  ModelBF 60
  Cylindry3 / OHC / rzędowy
  12 zaworów
  Poj. skokowa998 cm3
  Średnica x skok (mm)73 x 79,5
  Obr. max5.500 - 6.300
  Moc max. KM60
  Chłodzeniewodne
  ZasilaniePGM-FI
  ZapłonPGM-IG
  Rozruchelektryczny
  Pojemność zbiornika paliwa-
  Przełożenie2.07
  Moc alternatora22 A
  Ładowanie akumulatora17 A
  Standard NMEA 2000tak
  Wysokość pawęży (mm)L - 521
  Ciężar (kg)110
  Podnoszenie i regulacjaPower Trim & Tilt
  Szczegóły produktu
  BF60AK1LRTU

  Opis

  Długość pawęży [mm]
  521
  Rozruch silnika
  elektryczny
  Automatyczne ssanie
  tak
  Ładowanie 12 V
  17 A
  3 innych produktów w tej samej kategorii:

  Indeks: BF15DK2SHU

  Marka: Honda Marine

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 15DK2 SHU

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 15DK2 SHU Mocne, niezawodne i lekkie silniki - idealne do pontonów, RIB-ów, łodzi motorowych i żaglowych. Podobnie jak w przypadku wszystkich silników zaburtowych Hondy, zaawansowana technologia 4-suwowa oznacza, że są one łatwe do uruchomienia, ciche w pracy i osiągają niski poziom emisji spalin. Mogą być kompaktowe, ale...

  Cena 12 450,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie

  Indeks: BF50DK4LHTU

  Marka: Honda Marine

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 50DK4 LHTU

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 50 LHTU moc 50KM Szukasz silnika do pontonu lub łodzi o długości 4 – 5,5 m? Niezawodnego? Rozwijającego duże prędkości i długiej żywotności? To BF 50 lub BF 40 jest dla Ciebie. BF 50 i BF 40, punkt odniesienia dla całej klasy silników zaburtowych 50 kM. To pierwsze silniki, które wyposażono w innowacyjne patenty Honda –...

  Cena 37 770,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie

  Indeks: BF60AK1LHTU

  Marka: Honda Marine

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 60AK1 LHTU

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 60AK1 LHTU z rumplem Honda BF60 - najlepsze przyspieszenie, najlepsza sterowalność, najniższe zużycie paliwa w swojej klasie. W jego konstrukcji zastosowano opatentowane i sprawdzone  innowacje Honda tj. systemy BLAST i ECO-mo. Układ BLAST zapewnia chwilowy przyrost mocy i momentu obrotowego w trakcie  największego...

  Cena 40 600,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie