Silnik zaburtowy Honda Marine BF 15DK2 LHU-BF15DK2LHU-cornea-4139
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 15DK2 LHU-BF15DK2LHU-cornea-4139
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 15DK2 LHU-BF15DK2LHU-cornea-4138
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 15DK2 LHU-BF15DK2LHU-cornea-4140
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 15DK2 LHU-BF15DK2LHU-cornea-4141
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 15DK2 LHU-BF15DK2LHU-cornea-4137
  • Silnik zaburtowy Honda Marine BF 15DK2 LHU-BF15DK2LHU-cornea-4136

  Silnik zaburtowy 15KM Honda Marine BF 15DK2 LHU rumpel ładowanie 6A.

  BF15DK2LHU

  Silnik zaburtowy 15KM Honda Marine BF 15DK2 LHU

  Bezkonkurencyjne połączenie innowacyjnych rozwiązań w silnikach klasy średniej. BF 15 to gwarancja udanych wypraw wędkarskich i wspaniałych przygód na każdym akwenie. Zależnie od potrzeb i preferencji, możesz wybrać opcję z układem podnoszenia silnika Power Tilt lub ręcznym. BF 15 w zależności od rodzaju łodzi stwarzają również wyjątkową możliwość znacznego poprawienia osiągów i zachowania łodzi.

  Mocne, niezawodne i lekkie silniki - idealne do pontonów, RIB-ów, łodzi motorowych i żaglowych. Podobnie jak w przypadku wszystkich silników zaburtowych Hondy, zaawansowana technologia 4-suwowa oznacza, że są one łatwe do uruchomienia, ciche w pracy i osiągają niski poziom emisji spalin. Mogą być kompaktowe, ale są wyposażone w innowacyjne funkcje, które sprawiają, że każda podróż jest przyjemnością. Ich lekka konstrukcja i składany rumpel sprawiają, że są niezwykle łatwe w transporcie. Silniki te dostępne są również ze zdalnym sterowaniem i rozrusznikiem elektrycznym, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Modele BF15 można wyposażyć w układ wspomagania pochylania, który umożliwia wyciągnięcie silnika z wody na płytkich obszarach.

  Power Thrust - śruba uciągowa dodaj do silnika
  15 970,00 zł
  Brutto 2
  Ilość
  produkt dostępny w magazynie

  Opis

  Silnik zaburtowy 15KM Honda Marine BF 15DK2 LHU z rumplem i ładowaniem akumulatora 6A :

  Silniki Honda Marine serii BF 15 to liderzy przyspieszania – wyposażone w innowacyjny mikroprocesorowy układ zapłonu PGM-IG i specjalną pompę przyspieszającą, osiągają imponujące prędkości w krótkim czasie i całym zakresie obrotów. Pompa przyspieszająca w układzie dolotowym dostarcza dodatkowe dawki paliwa w chwili gwałtownego otwarcia przepustnicy gazu oraz zapewnia płynne przyspieszenie od najniższych do najwyższych obrotów silnika.

  Nowoczesna konstrukcja BF 15 zapewnia zwiększone bezpieczeństwo i niezawodność. Bez obaw możesz zabrać na pokład rodzinę z dziećmi i przyjaciół, by wspólnie oddawać się wodnej rekreacji. Elektroniczne czujniki bezustannie monitorują ciśnienie oleju, obroty maksymalne i temperaturę silnika.

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF15 jest łatwy w obsłudze, niezawodny i wyposażony w szeroką gamę nowoczesnych udogodnień , to istota wodnej rekreacji. Dlatego BF 15 są wyposażone w przedłużony i wygodny rumpel lub zdalne sterowanie, elektryczny i ręczny rozrusznik, automatyczne ssanie, bardzo wydajny wielopolowy układ ładowania akumulatora z regulatorem napięcia, podnoszenie ręczne lub elektryczny Power Tilt. W ciężkich jednostkach pływających można zainstalować z super uciągową śrubą Power Trust, która zwiększa uciąg o 15%, a na biegu wstecznym o 60 %.

  • Seria : BF,
  • Model : 15 DK2,
  • Wersja : LHU - długa pawęż,
  • Wysokość pawęży : 563 mm,
  • Ilość cylindrów : 2,
  • Pojemność skokowa : 350 cm3,
  • Moc : 15 KM,
  • Chłodzenie : wodne,
  • Ładowanie 12V 6A
  • Masa : 49,5 kg

  "Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę".

  Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

  Źródło :

  www.mojahonda.pl , www.hondamarine.pl

  Szczegółowe informacje :

  https://www.hondamarine.pl/silniki-i-lodzie/silniki-zaburtowe/silnik-zaburtowy-honda-bf-15-bf-20

  ModelBF 15DK2 LHU
  Cylindry2 cyl. OHC
  Poj. skokowa350 cm3
  Średnica x skok (mm)59 x 64
  Obr. max4.500 - 5.500
  Moc max. KM15
  Chłodzeniewodne
  Zasilaniegaźnik z pompą przyspieszającą
  ZapłonPGM-IG
  Rozruchelektryczny i ręczny lub ręczny
  Pojemność zbiornika paliwa12 litrów
  Przełożenie2.08
  Ładowanie akumulatora6 A - z rozrusznikiem ręcznym
  Wysokość pawęży (mm)563
  Ciężar (kg)46,5
  Podnoszenie i regulacjaPower Tilt lub ręczne
  Szczegóły produktu
  BF15DK2LHU

  Opis

  Długość pawęży [mm]
  563
  Rozruch
  ręczny
  Automatyczne ssanie
  nie
  Ładowanie 12 V
  6 A
  Moc [KM]
  15

  Specyficzne kody

  mpn
  BF 15DK2 LHU
  3 innych produktów w tej samej kategorii:

  Indeks: BF5SHU

  Marka: Honda Marine

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 5 SHU

  Honda BF 5 SHU : Silnik Zaburtowy z Ładowaniem Akumulatora Silnik zaburtowy Honda Marine BF 5 SHU z ładowaniem akumulatora to zaawansowane rozwiązanie dla entuzjastów żeglarstwa. Wyposażony w 1,5-litrowy zbiornik paliwa, zapewnia efektywność i łatwość w transporcie oraz montażu. Z opcją dołączenia dodatkowego zbiornika 12 l, idealnie odpowiada na...

  Cena 6 950,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie

  Indeks: BF100AK1XRTU

  Marka: Honda Marine

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 100AK1 XRTU

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 100AK1 XRTU z manetką z trollingiem Wraz z silnikami Honda BF 100 i BF 80, klasa silników zaburtowych średniej mocy wpłynęła na wody nowych innowacji. Ich konstrukcja wysoko zawiesiła poprzeczkę zaawansowania technicznego. Obydwa modele łączą lekką i kompaktową konstrukcję z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami w japońskiej...

  Cena 55 600,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie

  Indeks: BF10DK2SHU

  Marka: Honda Marine

  Silnik zaburtowy Honda Marine BF 10DK2 SHU

  Innowacyjny i Wydajny Silnik Zaburtowy Honda Marine BF 10DK2 SHU Silnik zaburtowy Honda Marine BF 10DK2 SHU łączy innowacyjność z doskonałą wydajnością, oferując użytkownikom niezawodność i komfort podczas pływania. Charakteryzuje się niezrównaną efektywnością spalania dzięki cyfrowemu i wodoodpornemu układowi zapłonu, co zapewnia efektywne wykorzystanie...

  Cena 12 240,00 zł
  Więcej
  produkt dostępny w magazynie